Chcete nás podpořit?

Možnosti podpory jsou různorodé, jsme Vám vděčni za jakoukoli formu, vybrat si můžete níže. Máte-li jiný návrh či představu, jak nám pomoci, napište nám na email paliativni.pece@vfn.cz

Děkujeme za finanční příspěvky

Finanční prostředky, které umožní důležité aktivity našeho multidisciplinárního týmu, nelze zajistit z prostředků zdravotního pojištění. Budeme vděční za Vaše finanční příspěvky – jejich využití je zprostředkováno naším partnerským Centrem pro rozvoj paliativní péče, z. ú.  

Z důvodu vedení účetnictví potřebujeme doložit Darovací smlouvu. Tu si prosím stáhněte a zašlete s Vaším podpisem na adresu "Centrum podpůrné a paliativní péče, sekretariát KARIM, U Nemocnice 2, 128 00, Praha" nebo naskenovanou na email paliativni.pece@vfn.cz. Pokud budete potřebovat jednu kopii i pro sebe, pošlete darovací smlouvu ve 2 provedeních, 1 podepsanou kopii Vám zašleme dle Vašich preferencí poštou či emailem.

Číslo účtu: 2001492384/2010
Variabilní symbol: 111
Do poznámky pro příjemce prosím zadejte své příjmení.

Děkujeme.

 

Vítáme dobrovolníky

Získejte zkušenosti a podpořte pacienty se závažným onemocněním během dobrovolnické práce pro Centrum podpůrné a paliativní péče. Poskytujeme podpůrnou a paliativní péči pacientům ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Zveme ke spolupráci dobrovolníky (mediky i laiky) pro práci s pacienty a jejich rodinami.

Chcete se k nám přidat? Ozvěte se nám na e-mail paliativni.pece@vfn.cz.

Přidejte se k nám

Přivítáme spolupracovníky, například v oboru PR nebo fundraisingu.

Budeme rádi, když o nás také řeknete svým kolegům, přátelům, známým, kterým mohou být naše služby prospěšné.

Přispět můžete na určitý projekt nebo vybavení Centra

Aktuálně uvítáme příspěvky na:

  • další vzdělání členů týmu,
  • odbornou literaturu,
  • stáž našich odborníků na specializovaných pracovištích v zahraničí.

Pokud máte zájem podpořit nás v některé z výše uvedených oblastí, budeme rádi, když se nám ozvete například na e-mail paliativni.pece@vfn.cz. Děkujeme.