Nové termíny kurzu KROKY K DOBRÉ KOMUNIKACI

Otevíráme další kurzy komunikace s pacienty se závažným onemocněním!

Kurz BASIC bude probíhat ve středu 5. ledna 2022 od 8:30 ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze v budově Fakultní polikliniky VFN, Karlovo náměstí 32, budova C1 (A), 5. patro, učebna Kliniky paliativní medicíny.

Kurz ADVANCED bude probíhat ve středu 23. března 2022 od 8:30 ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze v budově Fakultní polikliniky VFN, Karlovo náměstí 32, budova C1 (A), 5. patro, učebna Kliniky paliativní medicíny.

   
Umíte se zeptat sto způsoby na bolest na hrudi, ale nemáte jistotu jak sdělit závažnou diagnózu nebo nepříznivou prognózu? Nejste si jisti, jak zjišťovat hodnoty a preference pacienta? Přijďte na kurz BASIC, naučíme vás to v prakticky orientovaném kurzu, plném příkladů a kazuistik!

Kurz pokročilé komunikace (ADVANCED) je určen pro zájemce, kteří absolvovali první část série Kroky k dobré komunikaci – BASIC. V kurzu se zaměříme nejprve na opakování dovedností a základních principů komunikace, které budeme společně trénovat v interaktivních rozhovorech a na náročnějších příkladech. Vyzkoušíte si řadu složitých rozhovorů pod vedením zkušených lektorů, můžete se vzájemně inspirovat od kolegů a máme pro Vás připraveny i další zajímavé kazuistiky.
Budeme se společně věnovat tématům, na která v základním kurzu bývá menší prostor, tedy mezioborová komunikace, komunikace s dítětem a s jeho rodiči, a komunikace v krizových situacích klinické praxe.

 

Zájemci o účast v našem kurzu komunikace, hlaste se přes přihlašovací portál na této adrese, případně na e-mailu na paliativni.pece@vfn.cz a do předmětu e-mailu napište KROKY K DOBRÉ KOMUNIKACI.

 

Počet míst je 20. Cena za jeden kurz BASIC: 2 300 Kč, za jeden kurz ADVANCED: 2 800 Kč. Pro studenty 1. LF sleva 50%!

 

Těšíme se na Vás!