Poskytovatelé paliativní péče

Představujeme Vám možnosti návazné péče ve Vašem regionu tak, aby péče mohla pokračovat tam, kde jste Vy doma.

Paliativní péče není v ČR standardizovaná, nabídka jednotlivých zařízení se tak může lišit. Ke službám našeho Centra patří i pomoc s vyhledáním vhodné návazné péče.

V níže uvedené mapě si můžete vyhledat jednotlivá zařízení blízká Vašemu domovu, podívat se na jejich webové stránky a vyhledat kontaktní údaje. Pokud máte zkušenosti s některým z uvedených zařízení, podělte se o něj s ostatními, napište nám, jak jste byli s poskytnutými službami spokojení.

Informace v mapě jsou orientační, nikoli vyčerpávající, postupně je však doplňujeme. Pokud znáte zařízení, které není v mapě uvedeno, nebo pokud jste sami součástí takového zařízení a chcete se na mapě objevit, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu paliativni.pece@vfn.cz nebo info@paliace.cz.

Pokud jste zástupci některého ze zařízení a nechcete být v této mapě zobrazováni, případně jsou některé údaje uvedené zde nepravdivé či zastaralé, dejte nám, prosím, vědět na e-mail paliativni.pece@vfn.cz, nebo info@paliace.cz.

Další informace můžete najít na internetových stránkách poskytovatelů paliativních služeb v České republice, jimiž jsou například Cesta domů, Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péčeCharita České republiky, Asociace domácí péče ČR, Fórum mobilních hospiců.

Mapa poskytovatelů paliativní péče